להצעת מחיר חייגו
072-3712100

קידום אורגני

הזמן קידום עכשיו וקבל אתר חינם

קידום אורגני הוא האמצעי הנפוץ ביותר למשיכת גולשים לאתר אינטרנט, למעשה רובנו מתחילים את החיפוש אחרי מוצרים או שירותים במנועי החיפוש האינטרנטיים השונים כאשר הופעה בדף הראשון של התוצאות תפנה אל האתר שלכם לקוחות חדשים כל יום ובכך תוכלו להגדיל את מעגל הלקוחות שלכם באופן קבוע. למעשה אתר האינטרנט שלכם הופך להיות סוכן המכירות הטוב ביותר שלכם שעובד 24/7 כל ימות השנה באופן קבוע ורציף.

קידום אורגני

קידום אורגני = לדבר בשפה של גוגל

אתר מקצועי עם יכולות גבוהות של קידום אתרים אורגני הוא אתר שנבנה ועוצב באופן מקצועי, שסרגל הניווט בו קל וידידותי למשתמש, שהוא מספק חווית גלישה, שהדפדוף בו קל ונוח, שהוא מכיל תוכן ומידע רלבנטי מאורגן ומחולק לפי נושאים, כותרות ותתי-כותרות.

קידום אורגני נכון בעצם מאפשרת התקשורת והתאמה של האתר מול מנוע החיפוש שאמור להעלות אותו בשורות החיפוש. אם כך – צריך להבין מה רוצה מנוע החיפוש? למה הוא מעדיף להעלות ולדרג גבוה אתרים מסוימים ומתעלם מאחרים? ואיך צריך להיות בנוי אתר, כדי שניתן יהיה לקדם אותו גבוה.

מסתבר שכל זה מתחיל עוד לפני שהאתר בכלל מוקם. זה מתחיל מהאפיון שלו, מהבנייה והעיצוב, ומהיכולות והכלים הטכנולוגיים המיושמים בו. כדי לקדם בצורה נכונה צריך ראשית להבין, שהאתרים שניתן לעשות להם קידום אפקטיבי, צריכים להיות בעצמם אתרים מקצועיים, ואתר שלא נבנה בקוד טכנולוגי מותאם למנועי החיפוש ושאין בו את כל האלמנטים, הכלים הטכנולוגיים, הקישורים, הניווט והתוכן הראוי, לא יהיה מסוגל להמריא ברשת בה למנועי החיפוש יש דרישות גבוהות וגם לגולשים.

שירותי הקידום האורגני שלנו כוללים:

  • כתיבת תכנים שיווקיים ואינפורמטיביים.
  • פרסום האתר ברחבי האינטרנט.
  • יצירת חשיפה ברשתות חברתיות.
  • משיכת גולשים לאתר על ידי יצירת הפניות.
  • אופטימיזציית SEO מלאה לדפי האתר השונים.
  • התאמת האתר למנועי החיפוש השונים.
  • הנפקת דוחות חודשיים המצביעים על ההתקדמות החודשית.

השירות שלנו בתחום מבוצע על ידי מקדמי אתרים מוסמכים בלבד בעלי ניסיון מוכח בתחום.

הצטרפו עוד היום ותיהנו מאותה הצלחה עסקית באינטרנט שלקוחותינו הקיימים נהנים ממנה!