אודותינו

SeoXpress  מבית אי קיי דיזיין הוקמה בשנת 2007, על ידי אנשי מחשבים בוגרי הטכניון, על מנת לתת שירותים משלימים לקהל הלקוחות שהשתמש בשירותינו לבניית אתרים, כאשר המטרה היא ברורה: לייצר ללקוח מכירות !
החברה מתמחה בשירותים של קידום אתרים אורגני, קידום ממומן, קידום ברשתות החברתיות, ופרסום ב-OutBrain וטאבולה.

בצוות החברה תוכלו למצוא מקדמים, גרפיקאים, אנשי קריאייטיב, קופירייטרים, אנשי תוכן ואנשי שיווק וקידום מכירות. במהלך השנים החברה מאות אתרים בסגנונות שונים: אתרי תדמית, אתרי קטלוג, אתרי מסחר אלקטרוני, אתרי היכרויות וקהילה, אתרי לוחות, אתרי נדל”ן, אתרי פלאש, מיני אתרים ודפי נחיתה, פורטלים ואינדקסים, עיצוב באנרים.

SeoXpress מאמינה, שבניית אתר צריכה להיעשות על פי צרכי הלקוח, תוך התחשבות בקהל היעד ובגוגל – לכן כל התהליך של הקמת האתר משלב האיפיון ועד שלב הקידום נעשה בשיתוף פעולה מלא עם הלקוח תוך התחשבות ברעיונותיו.

כיוון שקידום אתרים הינו משימה מורכבת, הדורשת שיתוף פעולה של מספר מוחות, החברה מקפידה שהצוות המגוון שלה יהיה מורכב מאנשים מקצועיים,יצירתיים, בעלי מעוף אשר נוהגים להתעדכן בטרנדים החדשים ביותר בארץ ובעולם בתחום.

שאלות ותשובות

+ -

אילו שירותים מציעה SeoXpress בתחום קידום האתרים?

SeoXpress מציעה מגוון שירותים בתחום קידום האתרים, כולל קידום אתרים אורגני (SEO), קידום ממומן (PPC), קידום ברשתות החברתיות ופרסום בפלטפורמות כמו OutBrain וטאבולה. החברה מתמחה גם בבניית אתרים מותאמים אישית, תוך שילוב של אנשי מקצוע מתחומים שונים כדי לספק פתרון כולל ללקוחותיה.

+ -

איך מתבצע תהליך הקמת האתר ב-SeoXpress?

תהליך הקמת האתר ב-SeoXpress מתחיל משלב האיפיון ונעשה בשיתוף פעולה מלא עם הלקוח. כל התהליך, מהאיפיון ועד שלב הקידום, מתבצע תוך התחשבות בצרכי הלקוח, בקהל היעד ובדרישות של גוגל. צוות החברה הכולל מקדמים, גרפיקאים, אנשי קריאייטיב, קופירייטרים, ואנשי תוכן ושיווק, עובד יחד כדי להבטיח אתר איכותי ומקודם היטב.

+ -

מה היתרון של עבודה עם צוות מגוון כמו זה של SeoXpress?

היתרון של עבודה עם צוות מגוון כמו זה של SeoXpress הוא היכולת לשלב ידע ומומחיות מתחומים שונים כדי לספק פתרון כולל ואפקטיבי ללקוחות. הצוות המקצועי והיצירתי מתעדכן בטרנדים החדשים ביותר בתחום, מה שמבטיח שהאתרים יהיו מותאמים לטכנולוגיות ולדרישות השוק העדכניות ביותר, ושהקידום יהיה יעיל וממוקד.