בעולם שבו נוכחות דיגיטלית הפכה לעניין שהוא חובה, גם בעלים של עסקים קטנים מתחילים להבין כי ללא יציאה מאזור הנוחות והשקעה בבניית אסטרטגיית שיווק ברשת, הפוטנציאל העסקי שלהם לא ימומש עד תומו. אין ספק כי על מנת להביא אתר אינטרנט של עסק גדול ובעל מוניטין של שנים, למצב שהוא מתפקד ממש כמו החנות הפיזית ומייצר רווחים נאים – זוהי עבודה מאתגרת. על אחת כמה וכמה היא הופכת למורכבת יותר, כשמדובר על אתר אינטרנט חדש של עסק קטן שאיננו מוכר במיוחד ללקוחות ברדיוס גדול ושאיננו מקומי. עם זאת, במידה והאתר נבנה על ידי מקצוענים ומקודם באינטרנט באופן חכם ומחושב, הסיכוי לקטיפת הפירות מהעבודה הקשה הולך וגדל, גם במקרים של עסקים קטנים וצנועים.

היתרונות שבהקמת אתר עסקי במקביל לעסק הפיזי

גם אנשים שמנהלים עסקים בהצלחה רבה ויודעים היטב כיצד למכור את השירות שהם מציעים ללקוחות בחנות הפיזית, אינם בהכרח מודעים לעובדה כי בניית אתרי תדמית היא המפתח החשוב ביותר בשנים האחרונות להשגת חשיפה מקסימלית עבור העסק וכי היא רלוונטית גם עבור עסקים שיש להם היקפי מכירות מספקים, כביכול.

אתר תדמיתי איכותי עשוי להפוך למקפצה אדירה להצלחה עסקית, במיוחד במקרים של עסקים קטנים עם מחזור מכירות נמוך שיכולים להגיע כעת להכפלה ושילוש של כמות הלקוחות. למרות זאת חשוב לתת את המושכות בעניין המעבר לקניות מקוונות במקביל לפיזיות בתוך אתר עסקי ייעודי, לאנשים שיודעים כיצד לבצע זאת בפועל.

כיצד אתר אינטרנט שבנוי ומעוצב במקצועיות יכול להביא עסק קטן לצמיחה משמעותית?

כאשר עסק מעוניין לגדול, נחוץ לו "מנוע" חזק ועוצמתי ואת זה הרשת יכולה לספק, באופן שבו אף איש מכירות – ממולח ומנוסה ככל שיהיה – לא יצליח ובוודאי שלא באותם ההיקפים. עם זאת, התנאי להצלחה עסקית "אוף ליין" שאותה מנסים לשחזר בעלי העסק במעבר אל ה"און ליין", תלויה בכך שאת קידום האתרים שייעשה עבור אתר התדמית, מבצעים אנשים המתמחים בנושא ושהאתר עצמו באמת בנוי ומעוצב באופן המיטבי.

הוויזואליות והתוכן חייבים להיות שלובי זרועות, ולבעלי העסקים יש תפקיד חשוב בעניין. ישנה חשיבות עליונה בהכרת הלקוחות הקיימים של העסק, חשיבה על מאפיינים של קהל לקוחות פוטנציאליים ופנייה אל מכנה משותף של כולם. כאשר מדובר בעסק קטן ובמיוחד במקומות יחסית נידחים בארץ, ייתכן שהבעלים כלל אינם מעזים לשאוף ליותר והורגלו בלהסתפק בתנועת הלקוחות המצומצמת הקיימת, מבלי שהם מודעים לאפשרויות השיווק העומדות בפניהם. בדיוק בגלל זה כדאי להבין כי נטישה של גולשים מאתרים שהם נחשפים אליהם לראשונה, נעשית כבר בתוך דקות ספורות במקרה הטוב ולרוב אפילו במהלך הדקה הראשונה. עסקים קטנים שבונים את האתר התדמיתי שלהם חייבים, אם כן, להיות בכוננות מתמדת, לשים דגש על המחשבה כיצד "לתפוס את העין" וגם את הלב של הגולשים, לבצע אופטימיזציה שוטפת לאתר ובעיקר - לא לפחד לשאוף להצלחה.

 

שתפו עם חברים

רוצה להתחיל למכור?

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

מידע נוסף שיעניין אתכם

גוגל מפות קידום אתרים מקומי

כיום כבר ברור לכל מי שמנהל עסק כלשהו או שהוא מעניק שירות בתחום כזה או אחר, כי אם הוא לא יקים אתר אינטרנט לעסק שלו, לא תהיה לו זכות קיום.

digital-marketing-1433427_640 איך נראה תהליך קידום אתרים בגוגל?

אחרי שנים רבות שבהן גוגל השקיע מאמצים ויצרה תודעת חיפוש מידע חדשה לגמרי בעולם הדיגיטל, היום ברור לכל שאם אתם רוצים להגיע למצב שבו העסק שלכם נכנס לתודעה הציבורית ,

heerenveen-nederland-juni-google-een-amerikaans-multinationaal-bedrijf-63677816 למה חשוב להתייחס בכובד ראש לעיצוב האתר לפני שמתחילים לקדם אותו?

עיצוב אתר אינטרנט הוא אומנות בפני עצמה. הוא דורש תכנון מעמיק וקפדני של כל חלקי האתר, תפריטי ניווט, חוויית משתמש מדהימה עבור הגולש וכמובן התאמת האתר לצרכי שיווק. לרוב התאמה

report-3183779_640 האם יש חשיבות לאחסון האתר בקידום בגוגל

יש לך עסק,וגם הבנת את חשיבות בניית האתר מושקע ויפה. השקעת את מירב המאמצים בחיפוש מעצב אתר שיתאים את האתר בהתאמות רבות ושונות לעסק שלך ולקהל היעד שלך בחרת לבנות