תמונה של קידום אתרים אורגני

קידום אתרים אורגני הוא האמצעי הנפוץ ביותר למשיכת גולשים לאתר אינטרנט, למעשה רובנו מתחילים את החיפוש אחרי מוצרים או שירותים במנועי החיפוש האינטרנטיים השונים כאשר הופעה בדף הראשון של התוצאות תפנה אל האתר שלכם לקוחות חדשים כל יום ובכך תוכלו להגדיל את מעגל הלקוחות שלכם באופן קבוע. למעשה אתר האינטרנט שלכם הופך להיות סוכן המכירות הטוב ביותר שלכם שעובד 24/7 כל ימות השנה באופן קבוע ורציף.

קידום אורגני = לדבר בשפה של גוגל

אתר מקצועי עם יכולות גבוהות של קידום אתרים אורגני הוא אתר שנבנה ועוצב באופן מקצועי, שסרגל הניווט בו קל וידידותי למשתמש, שהוא מספק חווית גלישה, שהדפדוף בו קל ונוח, שהוא מכיל תוכן ומידע רלבנטי מאורגן ומחולק לפי נושאים, כותרות ותתי-כותרות.

קידום אתרים אורגני נכון בעצם מאפשר התקשורת והתאמה של האתר מול מנוע החיפוש שאמור להעלות אותו בשורות החיפוש. אם כך – צריך להבין מה רוצה מנוע החיפוש? למה הוא מעדיף להעלות ולדרג גבוה אתרים מסוימים ומתעלם מאחרים? ואיך צריך להיות בנוי אתר, כדי שניתן יהיה לקדם אותו גבוה.

מסתבר שכל זה מתחיל עוד לפני שהאתר בכלל מוקם. זה מתחיל מהאפיון שלו, מהבנייה והעיצוב, ומהיכולות והכלים הטכנולוגיים המיושמים בו. כדי לקדם בצורה נכונה צריך ראשית להבין, שהאתרים שניתן לעשות להם קידום אפקטיבי, צריכים להיות בעצמם אתרים מקצועיים, ואתר שלא נבנה בקוד טכנולוגי מותאם למנועי החיפוש ושאין בו את כל האלמנטים, הכלים הטכנולוגיים, הקישורים, הניווט והתוכן הראוי, לא יהיה מסוגל להמריא ברשת בה למנועי החיפוש יש דרישות גבוהות וגם לגולשים.

שירותי קידום האתרים האורגני שלנו כוללים:

שיחת היכרות עם הלקוח

כאשר אנחנו מקבלים לראשונה אתר לקידום, הדבר הראשון שאנחנו עושים היא שיחת היכרות עם הלקוח. חשוב לנו לעשות תיאום ציפיות מלא,  בחירת ביטויים שגם הלקוח וגם המקדם מסכים עליהם ולשאול מספר שאלות חשובות, ביניהן, האם האתר נענש בעבר? האם האתר היה בקידום כלשהו ובאיזו מערכת נבנה האתר. כמובן שבשיחה חשוב לנו להדגיש בפני הלקוח, שאנחנו זמינים לכל שאלה במייל או בטלפון.

מחקר ביטויים איכותי ונכון

יש לנו 20 שנות ניסיון בקידום אתרים בכל התחומים. לכן, אנחנו יכולים לבנות עבורך תוכנית קידום עם מילות מפתח שתראה תוצאות כבר אחרי חודש אחד וזאת באמצעות, כלי מחקר מהמתקדמים הקיימים כיום בשוק.

ניתוח ראשוני לאתר

לאחר שיחת היכרות עם הלקוח, המקדם עובר על האתר. כאשר הוא עובר על האתר הוא בודק האם האתר הוא 100% מתאים לגוגל ולגולש. גם מבחינת תוכן, גם מבחינת רספונסיביות, ואפילו מבחינת הקוד. כאשר מדובר בגוגל ובלקוח הפוטנציאלי שלנו אנחנו לא מתפשרים ולו בחצי דבר. יש לנו צ'ק ליסט עימו אנחנו בודקים 100 מאפיינים שונים של האתר על מנת לשפר את מיקומו כבר בחודש הראשון של הקידום האורגני.

כתיבת תכנים שיווקים ואינפורמטיבים לאתר

גוגל לא טיפש. לכן, כאשר אנחנו כותבים תוכן על מנת לקדם את האתר, אנחנו לא יכולים לכתוב תוכן קצר ולא מועיל ולחזור על ביטוי המפתח סתם מספר רב של פעמים ופשוט לצפות מגוגל להבין שזה הביטוי ולהתקדם, להיפך האתר רק ייפגע ככה.

בחברת קידום האתרים SEOXPRESS יש את כותבי התוכן המנוסים והטובים ביותר שיש לעולם השיווק להציע. מקדמי האתרים מוציאים הנחיות מדוייקות לכותבי התוכן, איך לכתוב את המאמר, כמה מילים ומשם הכותבים עושים את העבודה שלהם. לאחר שכותבתי התוכן מסיימים לכתוב את המאמר האינפורמטיבי מקדם האתרים עושה עליו בדיקה ולאחר מכן שולח לאישור הלקוח. שום מאמר שמועלה לאתר שלכם לא עולה ללא אישורכם המלא.

אופטימיזציה לקוד האתר

את קוד האתר אומנם לא אתם רואים ולא הלקוחות שלכם, אבל מי שכן רואה זה גוגל. אז אמנם, יש לכם תכנים מרשימים באתר, אחוז שהייה גבוהה וקישוריים חיצוניים ברמה גבוהה, כל זה לא ישנה עם הקוד שלכם לא יהיה כמו שצריך. אנחנו נדאג לשפר אותו, שיהיה קריא בצורה הטובה ביותר עבור גוגל וגם כדי שיהיה מהיר מאוד, פרמטר מאוד חשוב בקידום אתרים.

פרסום האתר ברחבי הרשת

באמצעות תוכניות שותפים רבות שלנו, ותשתית תמיכה ענקית שיצרנו עבור מאגר הלקוחות שלנו, אנחנו ניצור לאתר שלך חשיפה באתרים מכל מיני סוגים ברחבי הרשת. אתרי חדשות, בלוגים, פורטלים שונים ועוד, הכל, על מנת לבנות תשתית קישורים חזקה ומיהמנה שתעזור לאתר להתקדם לעמוד ה-1 בגוגל, ולהישאר שם לאורך זמן!

יצירת חשיפה  ברשתות חברתיות

אין מנוס מליצור חשיפה לאתר ברשתות החברתיות. רשתות חבריות וקידום אתרים אורגני זה MUST, ניצור לך דף עסקי (במידה ואין כזה), נשפר אותו, ונעלה שם פוסטים בתדירות קבועה על מנת ליצור קהל לקוחות קבוע שייבקר את האתר דרך הרשת החברתית.

אופטימיזציית SEO מלאה לדפי האתר

אנחנו לא מאמינים בראש קטן, כך שנקדם רק את הדפים המקודמים וכל שאר העמודים אינם מעניינים. אנחנו נקדם את כל האתר, נעשה כל אתר 100 אחוז תואם קידום, ו-100 תואם לחווית המשתמש.

התאמת האתר למנועי החיפוש

באמצעות הידע שלנו, נתאים את האתר לכל מנועי החיפוש. לא כל גולש/ לקוח יגיע מגוגל, אומנם הרוב כן, אך תמיד יהיו אנשים שייחפשו שירותים גם במנועי החיפוש שהם לא גוגל. אנחנו לא עושים איפה ואיפה עם מנועי החיפוש ומתייחסים במלוא הרצינות לכולם.

הנפקת דוחות חודשיים המצביעים על התקדמות חודשית

מתאים חודש, בתחילתו, אנחנו נשלח לכם דוח מקיף ומעמיק אודות החודש שחלף. בין היתר בדוח תוכלו לראות את התקדמות המיקומים, מה עשינו החודש עבור האתר, וניתוח מלא של הגולשים ששהו באתר. לכל שאלה על הדוח נענה ויותר מנשמח להסביר לכם.

השירות שלנו בתחום מבוצע על ידי מקדמי אתרים מוסמכים בלבד בעלי ניסיון מוכח בתחום.

הצטרפו עוד היום ותיהנו מאותה הצלחה עסקית באינטרנט שלקוחותינו הקיימים נהנים ממנה!