כבעלי עסק קטן, אתם עשויים לראות בקידום אתר העסק, הוצאה מיותרת שלא שווה להשקיע בו מאמצים. אבל המציאות היא שונה. ׳קידום אתרים׳ הופך יותר ויותר לכלי חשוב שגם מתרחב לתחומים חדשים. בעבר, הוא מילא תפקיד מרכזי עבור עסקים גדולים ובינוניים, היום הוא לא פחות חשוב גם להצלחתם של עסקים קטנים.

מהו קידום אתרים – SEO?

קידום אתרים – SEO (Search Engine Optimization – אופטימיזציה למנועי החיפוש – הוא כל מאמץ שנעשה כדי לשפר את הדירוג שלכם בתוצאות מנועי החיפוש. 

שירות ה-SEO שאנחנו מציעים, בחברת EKDesign, מתמקד לא רק בשימוש במילות מפתח אלא גם בתחומים כמו: 

  • פירמוט (formatting)
  • URLs (Uniform Resource Locators) – כתובות אתרים
  • ניווט
  • מהירות טעינה
  • בלוג האתר
  • עיצוב רספטנסיבי (Responsive web design) – שנועד ליצור שינויים דינמיים במראה האתר, בהתאמה לכיוון ולגודל המסך של המכשיר בו משתמשים.

יתרונות ה-SEO לעסקים קטנים

להלן נתונים סטטיסטים מתוך מחקרים שנערכו בשנים האחרונות, המלמדים עד כמה ׳קידום אתרים׳ יכול להיות כלי רב עוצמה לעסקים קטנים: 

  • 46% מכל החיפושים בגוגל, מחפשים מידע מקומי. כאשר מדובר בעסק קטן המנסה להגיע ללקוחות באזור שלכם, יש חשיבות רבה לקידום אתרים, שמאפשר להם למצוא קודם כל אתכם. 
  • 97% מהאנשים לומדים יותר על עסק קטן באינטרנט מאשר במקומות אחרים. אנשים מחפשים את המוצר או השירות שאתם מציעים, והאתר הוא המקום שבו יתחיל החיפוש. לכן חשוב שתופיעו לנגד עיניהם כשהם משתמשים במילות המפתח המובילות אליכם.
  • חיפושים מסוג ׳קרוב אלי׳ גדלו בשנתיים ביותר מ-900%. המשמעות היא שעליכם לייעל את מאמצי החיפוש המקומיים שלכם, כי אנשים מחפשים עסקים קטנים באזור המגורים שלהם.
  • 75% מהמשתמשים במנועי החיפוש, אף פעם לא גלשו מעבר לעמוד הראשון שעלה בתוצאות החיפוש שלהם בגוגל. כעסק קטן, ההופעה שלכם בעמוד הראשון היא קריטית, אבל היא דורשת תכנון מושכל.

לא משנה באיזו ענף תעשייתי אתם פועלים ומה גודל העסק שלכם היום, צרכנים מחפשים באינטרנט מותגים כמו שלכם מדי יום. לכן, מנועי החיפוש הם אלה שיאפשרו ללקוחות הפוטנציאליים הללו להגיע לאתר שלכם.

איך מתחילים?

קידום אתרים הוא מלאכה מורכבת והרבה יעיל בהרבה מטקטיקות שיווק מסורתיות. לכן, אנחנו כאן, לעזרתכם, עם צוות מומחים המצויד בהבנה של המדיה, בהכרות עם מנועי החיפוש, ביצירתיות ובהתעדכנות שוטפת בטכניקות ובמגמות החדשות – שיגרום לאתר שלכם להופיע בראש רשימת תוצאות החיפוש ויביא אליכם לקוחות פוטנציאליים המחפשים את המוצר או השירות שאתם מציעים.

לבסוף, בחברת  EKDesign אנחנו מתאימים אישית את מלאכת קידום האתר, לצרכים הייחודיים של העסק שלכם. טכניקת הקידום שלנו יוצרת שפה משותפת עם קהל היעד שלכם ובונה קידום אורגני אמתי שישרת את האתר גם בטווח הרחוק. המטרה שלנו היא לקדם את האתר שלכם במנועי החיפוש השונים, ולאפשר לכם להגשים את היעדים העסקיים שלכם. 

שתפו עם חברים

רוצה להתחיל למכור?

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

מידע נוסף שיעניין אתכם

איך לכתוב תוכן שיכניס תנועה אורגנית לאתר וגם ימיר אותה לפניות?

כל בעל או בעלת עסק רוצים למשוך את תשומת הלב של כמה שיותר גולשים. בנוסף, ישנה השאיפה גם להרשים את אותם אנשים שגילו עניין בעסק, ובשלב הבא המטרה היא לתרגם

מה החשיבות של קורס קידום אתרים בגוגל?

קידום אתרים בגוגל (SEO) הוא תהליך של שיפור דירוג האתר שלך בתוצאות החיפוש של גוגל. דירוג גבוה יותר בתוצאות החיפוש מעניק לאתר שלך יותר חשיפה למשתמשים, מה שיכול להוביל ליותר

איך קידום אתרים בגוגל עובד?

קידום אתרים בגוגל (SEO) הוא תהליך של שיפור דירוג האתר שלך בתוצאות החיפוש של גוגל. דירוג גבוה יותר בתוצאות החיפוש מעניק לאתר שלך יותר חשיפה למשתמשים, מה שיכול להוביל ליותר

איך עושים מיתוג לעסק חדש?

בניית מותג מצליח היא חלק מהותי מהצלחתו של כל עסק. חשוב ליצור זהות חזקה שתהדהד עם קהל היעד שלך ובולטת בשוק התחרותי. אבל איך עושים מיתוג לעסק חדש? מיתוג לעסק