כן, כבר קראתי את הסברה הממוצעת שאומרת שתוכן ארוך מרוויח מעורבות רבה יותר מתוכן קצר וכן דירוג גבוהה יותר מאשר תכנים מתומצתים יותר.

אבל זה אינו גורם לתוכן ארוך, להיות תוכן מעולה.

זו בטח לא הכוונה שתוכן ארוך הוא תוכן טוב יותר.

הבלבול שמשנה לדעתי, נמצא מאחורי המתאמים של תוכן ארוך. לפחות הדבר הטוב הוא שניתן לחפש בצורה בינלאומית את השגת המטרות הטובות בחיפושי הדפדפנים בכוונה למצוא  תוכן  ומידע מקיף וארוך יותר.

אם ברצונכם לקרוא תיגר על אלה שמבצעים תוכן מעל הממוצע. על פי סטטיסטיקה של מספרים שאינם ניתנים ליישום. יש לבדוק את הנתונים, על פי צמצום טווח קשב ההולך וגובר. באמצעות שיעור הנטישה באתר או כמה שהו באתר וקראו את התוכן עד סופו.

התוכן הנכון

  • משרת גולשים באינטרנט באמצעות מענה על שאילותיהם ועזרה בהשלמת מטרותיהם
  • מספק חוויה מהנה וגישה נוחה בכל מכשיר ובכל דפדפן
  • גולשים מקבלים את המידע הנכון וחוויה של גלישה מהירה
  • האם כל המוזכר לעיל, הינו טוב יותר משאר המתחרים ברשת?

הביטוי "תוכן מעולה" אינו מתכוון לתוכן ארוך. למעשה, כפי שציין רונאל סמית, שתוכן מעולה, הוא אינו אוניברסלי. ההגדרה של תוכן איכותי שאינו אוניברסלי, אינו אומר לנו כלום, ההגדרה היא סובייקטיבית, כאשר מה שאנו זקוקים לו הינו הלכה למעשה, כגון תיבות ברורות, בכדי לבדוק ולקבוע אם מאמצי התוכן שלנו כבר קיבלו את המסלול הנכון.

ההצעה שלי –

במקום להתחיל טקטיקה של תוכן בפורמט ארוך אוניברסלי,  או הגדרת עורך על בר המחשב. (או על פי השיטה העשרונית), על מנת להגדיל ולעשות, במקום להתאים את התוכן לצרכי קהל הגולשים, או למטרות אישיות ועסקיות.. עוד 700 מילים בתוכן, לא יסייעו להשגת המטרות כמו 7 מילים..

צרו תוכן, אשר יסייע לאנשים, עשו זאת ביעילות לעולם אל תכתבו מדריך אולטימטיבי, כאשר בדימוי אחד,  ניתן יהיה  להעביר את אותו הערך בצורה עוצמתית יותר. סמוך עליי, בשורה התחתונה, הקהל שלך יודה לך.

שתפו עם חברים

רוצה להתחיל למכור?

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

מידע נוסף שיעניין אתכם

report-3183779_640 האם יש חשיבות לאחסון האתר בקידום בגוגל

יש לך עסק,וגם הבנת את חשיבות בניית האתר מושקע ויפה. השקעת את מירב המאמצים בחיפוש מעצב אתר שיתאים את האתר בהתאמות רבות ושונות לעסק שלך ולקהל היעד שלך בחרת לבנות

WordPress 5 טעויות נפוצות באתרי וורדפרס

לטעות זה אנושי. כולנו עושים טעויות, זוהי עובדה פשוטה של החיים. בעסקים טעויות עלולות לעלות ביוקר ללא קשר אם ידוע עליהן או לאו. טעויות שאינך מודע אליהם לאורך זמן יכולות

קידום בשנת 2019 קידום שנת 2019

בתחום קידום האתרים, יותר מתחומי מדיה אחרים, חשוב מאוד להישאר עם אצבע על הדופק. ההתפתחויות המהירות והמהפכניות בכתיבת קוד האתרים, בעדכוני האלגוריתמים של מערכות קידום התוכן ומנועי החיפוש ובטכנולוגיות הדפדפנים,

תרגום מאמרים תרגום מאמרים מאנגלית

ידוע לכולם שתוכן איכותי באתר שלכם תורם לקידום האתר בתוצאות החיפוש בגוגל. הנושא נחקר ונלמד במשך 2 עשורים ע"י אלפי מומחי SEO  ואפילו עובדי גוגל התייחסו לנושא מספר פעמים. תוכן