כן, כבר קראתי את הסברה הממוצעת שאומרת שתוכן ארוך מרוויח מעורבות רבה יותר מתוכן קצר וכן דירוג גבוהה יותר מאשר תכנים מתומצתים יותר.

אבל זה אינו גורם לתוכן ארוך, להיות תוכן מעולה.

זו בטח לא הכוונה שתוכן ארוך הוא תוכן טוב יותר.

הבלבול שמשנה לדעתי, נמצא מאחורי המתאמים של תוכן ארוך. לפחות הדבר הטוב הוא שניתן לחפש בצורה בינלאומית את השגת המטרות הטובות בחיפושי הדפדפנים בכוונה למצוא  תוכן  ומידע מקיף וארוך יותר.

אם ברצונכם לקרוא תיגר על אלה שמבצעים תוכן מעל הממוצע. על פי סטטיסטיקה של מספרים שאינם ניתנים ליישום. יש לבדוק את הנתונים, על פי צמצום טווח קשב ההולך וגובר. באמצעות שיעור הנטישה באתר או כמה שהו באתר וקראו את התוכן עד סופו.

התוכן הנכון

  • משרת גולשים באינטרנט באמצעות מענה על שאילותיהם ועזרה בהשלמת מטרותיהם
  • מספק חוויה מהנה וגישה נוחה בכל מכשיר ובכל דפדפן
  • גולשים מקבלים את המידע הנכון וחוויה של גלישה מהירה
  • האם כל המוזכר לעיל, הינו טוב יותר משאר המתחרים ברשת?

הביטוי "תוכן מעולה" אינו מתכוון לתוכן ארוך. למעשה, כפי שציין רונאל סמית, שתוכן מעולה, הוא אינו אוניברסלי. ההגדרה של תוכן איכותי שאינו אוניברסלי, אינו אומר לנו כלום, ההגדרה היא סובייקטיבית, כאשר מה שאנו זקוקים לו הינו הלכה למעשה, כגון תיבות ברורות, בכדי לבדוק ולקבוע אם מאמצי התוכן שלנו כבר קיבלו את המסלול הנכון.

ההצעה שלי –

במקום להתחיל טקטיקה של תוכן בפורמט ארוך אוניברסלי,  או הגדרת עורך על בר המחשב. (או על פי השיטה העשרונית), על מנת להגדיל ולעשות, במקום להתאים את התוכן לצרכי קהל הגולשים, או למטרות אישיות ועסקיות.. עוד 700 מילים בתוכן, לא יסייעו להשגת המטרות כמו 7 מילים..

צרו תוכן, אשר יסייע לאנשים, עשו זאת ביעילות לעולם אל תכתבו מדריך אולטימטיבי, כאשר בדימוי אחד,  ניתן יהיה  להעביר את אותו הערך בצורה עוצמתית יותר. סמוך עליי, בשורה התחתונה, הקהל שלך יודה לך.

שתפו עם חברים

רוצה להתחיל למכור?

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

מידע נוסף שיעניין אתכם

גוגל מפות קידום אתרים מקומי

כיום כבר ברור לכל מי שמנהל עסק כלשהו או שהוא מעניק שירות בתחום כזה או אחר, כי אם הוא לא יקים אתר אינטרנט לעסק שלו, לא תהיה לו זכות קיום.

digital-marketing-1433427_640 איך נראה תהליך קידום אתרים בגוגל?

אחרי שנים רבות שבהן גוגל השקיע מאמצים ויצרה תודעת חיפוש מידע חדשה לגמרי בעולם הדיגיטל, היום ברור לכל שאם אתם רוצים להגיע למצב שבו העסק שלכם נכנס לתודעה הציבורית ,

noimage מדריך שלב אחרי שלב: עריכת סרטונים לא תשלום עם Kapwing

אתר Kapwing הוא סטודיו דיגיטלי לעריכת סרטונים ללא תשלום.  במדריך מקיף, אני סוקר את התכונות של הכלי ומלמד שלב אחר שלב: לחבר בין מספר סרטונים לקטע וידאו אחד, לחתוך קטעים

קידום עסק קטן קידום אורגני לעסק קטן ?

האם מבחינה מעשית באמת ישנו הבדל בין קידום SEO לעסק קטן לבין עסק גדול? אם נרד לשטח ונבדוק את העבודה בפועל, הרי שהשיטות הן אותן השיטות. אם כך הדבר, מדוע