ידוע לכולם שתוכן איכותי באתר שלכם תורם לקידום האתר בתוצאות החיפוש בגוגל. הנושא נחקר ונלמד במשך 2 עשורים ע"י אלפי מומחי SEO  ואפילו עובדי גוגל התייחסו לנושא מספר פעמים. תוכן איכותי כדוגמת סיפור ייחודי, מאמר מקצועי, מאמר דעה או תכנים דומים, מוסיפים לאתר שלכם עניין ומאפשרים לגולשים "לבלות" יותר זמן באתר ובהתאמה, גוגל "מבין" כי האתר מעניין את הגולשים לכן ידרג אותו גבוה יותר.

מהו מאמר מקורי?

מאמר מקורי יכול להיכתב ע"י בעלי האתר כמומחה לתחום שלו, לדוגמא: בעל נגרייה עם אתר נגרות שיכתוב על סוגי העץ הזמינים לעבודה כיום כולל מה מומלץ לעשות עם כל סוג עץ, יוסיף ידע איכותי לגולשים שבאתר שיבינו מה מתאים להם לאחר שיקראו את המאמר. גוגל יבין שאנשים נשארים יותר זמן באתר הזה, ובהכרח יקדם אותו יותר בתוצאות החיפוש.

תוכן מקורי יכול להיות גם מאמר דעה על נושא מסוים בבלוג שבאתר שלכם, מאמר אקדמי, סיפור קצר, חוות דעת על משהו או כל תוכן שנכתב על-ידכם. אך האם תרגום מאמר מאנגלית גם הוא נחשב לתוכן מקורי?

תרגום מאמר מאנגלית – האם הוא תוכן מקורי?

אז אנחנו יודעים שגוגל יודע לתרגם מאמרים מעברית לאנגלית וכמעט כל תוכן אחר לכל שפה אחרת (באמצעות הגוגל Translate ) ויודעים שגוגל אכן משתמש בזה פעמים רבות בתרגום של תכנים לקטעי טקסט המופיעים באתרים. אך אם נשים לב, מאמרים מתורגמים מאנגלית ע"י ה TRANSLATE של גוגל, אינם מופיעים בתוצאות החיפוש ואינם מאונדקסים בעיקר כי מדובר בתרגום מאנגלית של תוכנה.

תוכנות תרגום כגון ה TRANSLATE  של גוגל, אינן יכולות לתרגם מאמרים בצורה מקצועית ומדויקת אלא מתרגמת מילים מבלי להתייחס להקשרים בין המילים והתוכן. התוכנות אמנם משתפרות עם הזמן, אך עדין רובן הגדול לא מסוגל להתמודד היטב עם התרגום מאנגלית לעברית ותרגום מאמרים בעזרתם אינו יעיל כלל.

לעומת זאת תרגום מאמר מקצועי, המבוצע ע"י מתרגם מקצועי או אפילו בכוחות עצמכם, מספק יכולת לשפר כל תרגום של תוכנה ולמעשה אפילו יכול "להפריע" לתוכנות להבין שהתוכן מתורגם.  מאמר מתורגם יכול בהחלט להיחשב כ"תוכן מקורי" בעיניי מנועי חיפוש ועל פי כך יכול לתרום לכם בקידום האתר (זאת כמובן אם התוכן יהיה מעניין ורלוונטי לאתר שלכם, ויעניין את הגולשים שלכם).

אם בחרתם לתרגם מאמר כלשהו, מומלץ מאד לערוך את התוכן המתורגם כדי שלא יהיה מתורגם בדיוק אחד לאחד אך עדין ישמור על רצף הגיוני ונכון של התוכן. אל תשכחו לתת קרדיט לכותב התוכן המקורי (רצוי ללא קישור לתוכן המתורגם) כדי לעמוד בסטנדרטים בינ"ל של אתיקה מקצועית.

לסיכום

תרגום תוכן איכותי שיעזור לגולשים שלכם ויספק להם ערך מוסף שישאיר אותם בדף המדובר ע"מ לקרוא, אכן יכול לעזור לכם בקידום אתרים. בשום פנים לא מומלץ לתרגם מאמרים ע"ב תוכנות תרגום אוטומטיות  - שיהיה בהצלחה.

שתפו עם חברים

רוצה להתחיל למכור?

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

מידע נוסף שיעניין אתכם

report-3183779_640 האם יש חשיבות לאחסון האתר בקידום בגוגל

יש לך עסק,וגם הבנת את חשיבות בניית האתר מושקע ויפה. השקעת את מירב המאמצים בחיפוש מעצב אתר שיתאים את האתר בהתאמות רבות ושונות לעסק שלך ולקהל היעד שלך בחרת לבנות

WordPress 5 טעויות נפוצות באתרי וורדפרס

לטעות זה אנושי. כולנו עושים טעויות, זוהי עובדה פשוטה של החיים. בעסקים טעויות עלולות לעלות ביוקר ללא קשר אם ידוע עליהן או לאו. טעויות שאינך מודע אליהם לאורך זמן יכולות

קידום בשנת 2019 קידום שנת 2019

בתחום קידום האתרים, יותר מתחומי מדיה אחרים, חשוב מאוד להישאר עם אצבע על הדופק. ההתפתחויות המהירות והמהפכניות בכתיבת קוד האתרים, בעדכוני האלגוריתמים של מערכות קידום התוכן ומנועי החיפוש ובטכנולוגיות הדפדפנים,

תרגום מאמרים תרגום מאמרים מאנגלית

ידוע לכולם שתוכן איכותי באתר שלכם תורם לקידום האתר בתוצאות החיפוש בגוגל. הנושא נחקר ונלמד במשך 2 עשורים ע"י אלפי מומחי SEO  ואפילו עובדי גוגל התייחסו לנושא מספר פעמים. תוכן