תמונה של 5 טעויות נפוצות באתרי וורדפרס

לטעות זה אנושי. כולנו עושים טעויות, זוהי עובדה פשוטה של החיים.
בעסקים טעויות עלולות לעלות ביוקר ללא קשר אם ידוע עליהן או לאו. טעויות שאינך מודע אליהם לאורך זמן יכולות להוות בעיה גדולה עבור העסק שלך, בעוד לעתים קרובות הפתרון יכול להיות מיושם ומתוקן במהירות רק אם הבעיה זוהתה.

 

כחברת מובילה בתחום בניית אתרי אינטרנט, רצינו לשתף 5 טעויות נפוצות שעלולות לפגוע בקידום האתר שלך:

 

1. התקנת תוספים

– תוספים נחשבים היבט מרכזי בכל מערכת וורדפרס, הם מספקים הזדמנות להוסיף במהירות תכונות חדשות או פונקציונליות לאתר. עם זאת, צריך לשקול בזהירות בכל פעם שמעוניינים להתקין תוסף חדש, כיוון שכמות תוספים מוגזמת יכולה לגרום לבעיות שונות. ראשית, ככל שכמות התוספים באתר גדולה טעינת האתר תהיה אטית יותר ותקטין את שביעות רצון הלקוחות והמרות האתר. בנוסף איכות התוסף והקודים באמצעותם הוא תוכנת חשובים מאוד לאבטחת האתר. לפני ההתקנה צריך לשקול ולבחור בקפידה את התוספים שמעוניינים להתקין, ואת התוספים המיותרים כדאי להסיר מהאתר.

2. אי גיבוי האתר

– חשוב מאוד לגבות אתר, אחרת אתה מסתכן לאבד את המידע והנתונים תוך שניות. קריסות אתרים יכולות לקרות לעתים קרובות ויכולות לגרום לאבדן נתונים. קיימות פריצות אבטחה ופריצות האקרים אשר יכולות לגרום להרס האתר אם אין ברשותך גיבוי לשחזור האתר. גיבוי האתר דומה במדויק לכך שהנך משלם לחברת הביטוח, ברגע שתצטרך את זה, אתה תשמח שיש לך את זה. ברוב חברות האחסון קיימת אופציה לגיבוי יומי ולשחזור האתר עד שבועיים אחורה. בנוסף, קיימים בשוק תוספי גיבוי טובים שניתן להתקין אותם ישירות על האתר.

3. התעלמות מעדכונים

– וורדפרס משחררים באופן קבוע גרסאות חדשות עם עדכונים ותיקוני באגים. בדרך כלל, סיבות לעדכונים אלו הנם חורים באבטחה אשר יכולים לגרום לפריצות אבטחה. בנוסף סיבה נוספת לעדכונים היא תיקונים לשיפור ביצועי המערכת. על ידי התעלמות מעדכונים אלו, הנך חושף את אתרך לפריצות אבטחה מיותרות אשר יכולות להוריד את ביצועי האתר וחווית המשתמשים. כנ"ל לגבי עדכוני התוספים במידה ולא נעשה שימוש בעדכון באוטומטי. אם במערכת לא מופעלת אופציה לעדכון אוטומטי, כדאי לעקוב מידי פעם ולראות האם מתקבלות הודעות לעדכונים ידניים אשר אותם ניתן להפעיל בלחיצת כפתור.

4. אי ביצוע אופטימיזציה לתמונות

– חשוב לשים לב לאופטימיזציית התמונות באתר, ככל שהתמונה גדולה יותר, כך יטען באטיות יתר הדף וייפגע בחוויית המשתמש. בממוצע, מעל 60% ממשקל האתר מורכב מקבצי תמונות. על ידי הקטנת גודל התמונה, תוך שמירה על איכות התמונה, נפח התמונה יופחת ויאפשר טעינת הדפים במהירות. כדי להבטיח שהאתר יטען במהירות תקטין את כל התמונות לפני העלאתם לאתר. את התמונות הגדולות שקיימות כבר באתר כדי להסיר ולהחליף בתמונות ממוטבות. קיימים בנוסף תוספים חינמיים ובתשלום להקטנת נפח התמונות הקיימות כבר בספריית המדיה.

5. גוגל אנליטיקס לא מותקן

– Google Analytics הוא כלי פופולרי ונפוץ מאוד, רבים משתמשים בו לניתוח האתר והתנהגות המבקרים. התובנות לגבי התנהגות המבקרים מעניקות ערך רב לשלבי השיווק והפרסום. תמיד טוב לקבל ולהתעדכן במידע אנליטי, לכן הקדש קצת זמן והתקן אנליטיקס עוד בשלבי בניית האתר.

טעויות אלו פשוטות יחסית לתיקון ויכולות לחסוך כאב ראש רב. אם האתר שלך סובל מטעויות אלו, הקפד לתקן בהקדם האפשרי. חברתנו מציעה גם שירותי בניית אתר וורדפרס מתקדמים – בניית אתר אינטרנט חדש בעזרתנו תהווה עבורך דרך אידאלית להבטיח אתר מקצועי ומרשים עם מערכת ניהול חדשנית ועדכנית.